Cibona već “gostovala” u Laktašima i izgubila

Ekipa Aleksadra Trifunovića bez Rašada Vona bolja od zagrebačke Cibone.

Košarkaši Igokee ostvarili su i drugu pobjedu u pripremnom periodu savladavši Cibonu u Laktašima rezultatom 82:78.

Aleksandrovčani su odigrali bolje nego protiv Slobode u prvoj prijateljskoj utakmici i zasluženo stigli do pobjede protiv ekipe s kojom će igrati i u ABA ligi.

Praktično u egalu igralo se tokom čitavog meča, poslije prve četvrtine bilo je 21:21, a na poluvremenu 45:44.

Igokea je uspjela da tokom drugog poluvremena nametne svoj ritam i dođe do prenosti i konačne pobjede 82:78

Najefikasniji u timu Igokee bio je Sava Lešić sa 17 poena, Aleksandar Cvetković i Denis Kliforddodali su po 12, a deset su postigliVaidas Kariniauskas i Denis Kliford.

U timu Cibone bolji od ostalih bili su Roberto Kovač i Donatas Sabekis sa po 17 koševa.

U timu Igokee čak 11 igrača upisalo u strijelce, a utakmicu protiv Cibone propustili su Rašad Von i Darko Talić koji se nisu skidali.