Naš reporter zabilježio je određena "komešanja" na tribinama u "Topolici".

VIDEO Mornar - Partizan baklje komešanje na tribini Izvor: MONDO

Kao i uvijek kada igraju Mornar i Partizan - bilo je "vrelo" na parketu i u hali!

Crno-bijeli su uspjeli da nanesu prvi poraz Baranima ove sezone u ABA Ligi slavivši 76:56, pošto su rezultat kontrolisali od uvodnih minuta treće dionice. Sve to uspjeli su da urade bez prvog trenera Andree Trinkijerija koji je imao asmatični napad, zbog prevelike vlažnosti u dvorani.

Njegovi igrači su uspjeli da se prilagode tim uslovima, iako je u "Topolici" postajalo toplije iz minuta u minut, uz glasnu podršku i domaćih i gostujućih navijača.

Zanimljivo, u jednom trenutku, čak su bile upaljene i baklje u dvorani, što nije moglo da se vidi u TV prenosu, ali je naš reporter na licu mesta zabilježio taj trenutak. Došlo je i do blagog "komešanja" sa policijom, međutim većih incidenata nije bilo.