• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ivana - ponos Evrope

Izvor mondo.rs

Srpska skakačica u dalj na Kupu kontinenata u Marakešu osvojila drugo mesto i dala veliki doprinos trijumfu Evrope.

Ivana Španović na najlepši način okončala je takmičenje ove sezone. Ona je na Kupu kontinenata u Marakešu branila boje Evrope i - zasijala.

Srpska atletičarka osvojila je drugo mesto u skoku u dalj, rezultatom 6,56 metara, ostvarenim u trećoj seriji.

Ivana je lidersku poziciju prepustila zvaničnoj svetskoj šampionki u dvorani, Francuskinji Eloiz Lezije, u poslednjem, četvrtom pokušaju - 6,66 metara.

Španovićeva je dala veliki doprinos pobedi Evrope na tom takmičenju, i kao drugoplasirana osvojila je nagradu od 15.000 dolara.

Ona tvrdi da nije imala dobar dan.

"Vreme je bilo dobro, bez vetra i toplo, ali gotovo niko nije bio raspoložen za skakanje. I ja sam imala nekako 'prazne noge', ali mi je drago što sam pomogla Evropi sa osvojenih sedam poena da trijumfuje na takmičenju u Maroku", izjavila je za "Žurnal" Ivana Španović.

Njen trener Goran Obradović objasnio je da je Ivana morala malo i da se prištedi na takmičenju u Marakešu zbog problema sa leđima, ali da su uprkos tome veoma zadovoljni rezultatom koji je ostvarila.

Ivana Španović je poziv da bude deo selekcije Evrope na takmičenju u Marakešu dobila nakon što je na Evropskom prvenstvu u Cirihu sredinom avgusta osvojila srebrnu medalju.

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC