Dinamo potopio odličan Partizan

Moskovski sastav pobedio crno-bele u 3. kolu Lige šampiona 14:10. Partizan se odlično držao tri četvrtine.

Dinamo potopio odličan Partizan Izvor: MN PRESS

Partizan je doživeo i treći poraz u Ligi šampiona i posle tri odigrana kola u Grupi A zauzima poslednje osmo mesto.

Ali...

Najmlađi sastav elitnog takmičenja nije razočarao. Naprotiv.

Dinamo iz Moskve pobedio je na Banjici 14:10 (2:2, 4:3, 4:4, 4:1), međutim sve do poslednje četvrtine "parni valjak" je rezultatski bio za petama Rusima.

Crno-beli pružili su veliki otpor Dinamu, koji ove godine pretenduje za osvajanje Lige šampiona. Gotovo tri i po četvrtine Partizan je imao samo gol zaostatka, ali je mladi beogradski tim ipak posustao i na kraju upisao treći poraz.

Strelci za Partizan bili su Filip Janković, koji je postigao dva gola, odnosno po jedan Đorđe Vučinić, Nikola Lukić, Đorđe Lazić, Marko Janković, Aleksandar Andrejević, Marko Manajković, Nikola Radonjić i Srđan Aksentijević.

Najefikasniji igrač meča bio je Dmitri Kolod sa tri postignuta gola. Nikola Rađan se nije upisao u strelce, Duško Pjetlović je jednom prevario golmana Partizana, dok je Gavril Subotić postigao dva gola.