PRIJATELJSKE: “Minimalac” Borca protiv Krupe

Fudbaleri Borca trijumfovali su u prvoj prijateljskoj utakmici u Krupi na Vrbasu protiv istoimenog protivnika minimalnim rezultatom 1:0.

PRIJATELJSKE: “Minimalac” Borca protiv Krupe Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Jedini gol na utakmici, nakon proigravanja Joce Stokića, postigao je povratnik u crveno-plavi dres, Stefan Dujaković u 44. minutu.

U nastavku utakmice Borac je imao nekoliko prolika da poveća vođstvo. Joco Stokić pokušao je u 49. a Mladen Žižović u 58. minutu ali je golman domaćih Grković uspješno ukrotio njihove udarce.

Krupa je mogla do izjednačenja u 68. minuti ali, udarac Stijepića glavom odlazi pored gola.

Do kraja utakmice Stokić je imao još dvije šasne ali nije se upisao u strijelce.

KRUPA – BORAC 0:1

Strijelac: 0:1 Stefan Dujaković u 44. minutu. Stadion: Krupa na Vrbasu. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu).

KRUPA: Vasić, Jovičić, Ducanović, Paštar, Vidović, Stjepanović, Jandrić, Malinović, Skopljak, Milanović, Cvijanović. Još su igrali: Grković, Kikić, Damjanović, Vuković, Stanojčić, Kuzmanović, Studen, Đukarić, Bučinski, Stijepić. Trener: Slobodan Starčević.

BORAC: Avdukić, Bečelić, Subić, Jevtić, Runić, Radinović, Savić, Jović, Ilić, St. Dujaković, Stokić. Još su igrali: Ružić, Tučić, Pilipović, Kraljević, Đajić, Redžić, Žeravica, Žižović, N. Dujaković, Krstović. Trener: Vinko Marinović.