• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Druženje zvezdaša i Ristićeva poruka: Na pobedu!

"Niko ne može da zna šta će da bude i kako će da se završi, ali mi ćemo da igramo maksimalno i da idemo na pobedu", poručuje zamenik kapitena Crvene zvezde.

Dan uoči 152. "večitog derbija" na stadionu Rajko Mitić moglo se osetiti nestrpljenje i uzbuđenje među navijačima, koji su došli u klupsku prodavnicu da bi se slikali sa prvotimcima Crvene zvezde i uzeli im autograme za novi Panijijev album "FIFA 365".

"Kada sam bio dečak bio sam u istoj poziciji, imao sam svoje uzore i mnogo mi je značilo da ih upoznam. Zato mi je ovo druženje sa navijačima posebno važno i ispunjava me radošću", poručio je Mičel Donald.

Zamenik kapitena, Mihailo Ristić, takođe se lepo proveo u druženju sa navijačima.

"Druženje s navijačima je lepa uvertira u derbi. Uzbuđenje je sve veće kako se utakmica približava, jer je derbi uvek pun emocija i naboja. Očekivanja zvezdaške javnosti su uvek ista, a to je pobeda", rekao je mladi fudbaler crveno-belih.

Aktuelni šampion u subotu (18.00 časova, TV Arena Sport) ide u komšiluk kao prvoplasirani na tabeli, posle sedam uzastopnih pobeda.

"Ne znam da li smo rasterećeni, ali imamo samopouzdanje. Mirni smo u glavama. Znamo otprilike šta nas čeka, znamo otprilike kakva će utakmica biti tamo. Niko ne može da zna šta će da bude i kako će da se završi, a mi ćemo da igramo maksimalno i da idemo na pobedu".

Ristić je istakao da devet bodova više od petoplasiranog Partizana neće uticati na tok meča.

"Taj faktor pozicije na tabeli će se zanemariti u ovoj utakmici. Mislim da su oni u blagoj prednosti jer igraju na svom stadionu. To utiće na ekipu, jer je mnogo drugačije nego kad se igra u gostima. Sad, ne znam kako će to uticati na njih", smatra levi bek Crvene zvezde, koji nije mogao konkretno da odgovori na pitanje da li će nedavna promena trenera uticati na protivničku ekipu.

"Ne znam, ne pratim ih preterano, ali poznajem njihov tim. Dobri su, kvalitetni, imaju dobre igrače na svakoj poziciji", ocenio je Ristić.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC