KOPA ITALIJA: Lacio prošao, Đorđević i SMS strelci

Filip Đorđević i Sergej Milinković-Savić strijelci u pobjedi Lacija 4:2 nad Đenovom za prolaz u četvrtfinale Kupa Italije.

Fudbaleri Lacija savladali su Đenovu 4:2 i plasirali se u četvrtinu finala Kupa Italije.

Ogroman doprinos trijumfu Lacija dali su srpski internacionalci Filip Đorđević i Sergej Milinković-Savić.

Prvi je doveo „nebesko-plave“ u vođstvo 1:0 u 20 minutu, a drugi je golčinom u drugom poluvremena ponovo vratio prednost Laciju poslije izjednačenja Đenove na 2:2 golovima u finišu prvog poluvremena.

Đorđević je još jednom pokazao da ima „nos“ i da je dovoljan trenutak nepažnje protivnika da postigne pogodak.

Gol Đorđevića

Lacio je na 2:0 povisio Hedt u 31. minutu, a prednost domaćih mogla je biti i veća da je Felipe Anderson tri minute ranije iskoristio jedanaesterac.

Finiš prvog poluvremena pripao je gostima koji su u posljednje četiri minute stigli do dva pogotka.

Na 2:1 smanjio je Pinila, a gol za izjednačenje postigao je nekada ljubimac domaće publike, Goran Pandev.

Potez utakmice povukao je Simone Inzagi u 58. Minutu kada je umjesto Lomardija uveo Sergeja Milinkovića Savića.

Mladi srpski reprezentativac odužio se pogotkom za novo vođstvo Lacija, i to kakvim!

Povratna glavom – primanje prsima – VOLEJČINA!