"Ne kažem da bismo sa Jovetom bili bolji, ali..."

Stevan Jovetić protiv Danske napustio utakmicu u 20. minutu, bol je nadjačala sve, a kapiten Crne Gore je izašao sa terena skoro u suzama.

"Ne kažem da bismo sa Jovetom bili bolji, ali..." Izvor: mondo.me

Selektor fudbalske selekcije Crne Gore Ljubiša Tumbaković je posle poraza od Danske (1:0) bio miran i realan, ali glas mu je zaigrao kada je govorio o kapitenu Stevanu Jovetiću, koji u 20. minutu izašao i ustupio mesto u napadu Luki Đorđeviću.

"Šteta. Ne kažem da bi sa Jovetom bili bolji, ali...", ostao je Tumba nedorečen, skoro prvi put od kada je kormilar "sokola".

A "maestro" francuskog Monaka definitivno nije mogao! Bol u levoj nozi je bila jača od želje. Ta bol ga je mučila i na zagrevanju, ali je želja prevagnula da počne. I pokuša.

Crnogorcima potrebno čudo za odlazak u Rusiju

"Šta da vam kažem...", rekao je 27-godišnji reprezentativac Crne Gore, koji je sa terena izašao gotovo u suzama, dok je posle utakmice bio razočaran.

Razočaran što nije mogao da povuče drugove u odlučujućoj utakmici. Da povuče kao što je vukao Crnu Goru tokom celih kvalifikacija i doveo je do sna o Mundijalu 2018. godine. Postigao je sedam pogodaka i dodao tri asistencije u toku kvalifikacionih mečeva...