Partizan ipak na Molde: Aris stigao 3:0, pa stao!

Predstavnik Norveške ponovo u Srbiji, već za sedam dana u Humskoj... A umalo da Partizan "skrene" za Grčku!

Liga Evrope plej-of Partizan - Molde Izvor: MN PRESS

Poslije prve utakmice Moldea i Arisa u Norveškoj (3:0) činilo se da su Grci već prežaljeni i da će Partizan u Skandinaviju u plej-of za Ligu Evrope, a onda umalo senzacija!

Već poslije prvog poluvremena meča u Solunu "mirisalo" je na potpuni obrt pošto je Aris postigao dva gola, da bi na 3:0 došli na šest minuta do kraja utakmice preko Digvinija, tako da su produžeci odlučivali o učesniku posljednje runde kvalifikacija.

/STOJKOVIĆ NIJE TRAGIČAR VEĆ JUNAK: PARTIZAN U PLEJ-OFU!/

Grci su napadali iz svih oružja, zabilježili čak 33 šuta (12 u okvir gola), ali dalje je prošao Molde zahvaljujući golu Bolija u 106. minutu utakmice, za ukupnih 4:3 za Norvežane!

To znači da će klub iz Norveške drugi put u mjesec dana gostovati u Beogradu pošto je u 2. kolu kvalifikacija već igrao sa Čukaričkim i pobedio ga na Banovom brdu (3:1), za prolaz poslije remija bez golova pred svojom publikom.

/MONDO PREDSTAVLJANJE: KAKAV JE MOLDE?/

Partizan će Molde ugostiti već narednog četvrtka (22. avgust) u Humskoj, za sada djeluje bez navijača mada se čeka odluka na žalbu Partizana.

Revanš bi se igrao sedam dana kasnije (29. avgust) na zapadnoj obali Norveške.