Nikolićev tajm-aut: "Krvi ću vam se napiti"(VIDEO)

Pogledajte tajm-aut trenera Igokee Dragana Nikolića tokom ubjedljivog poraza od Budućnosti.

Budućnost Igokea tajm-aut Dragan Nikolić - Krvi ću vam se napiti Izvor: MN PRESS

Igokea je u nedjelju doživjela osmi poraz u isto toliko gostovanja u Podgorici, i to pravim debaklom - 96:70.

Ekipa Dragana Nikolića imala je tri poena prednosti na poluvremenu (46:43), ali se u nastavku potpuno "raspala" i zasluženo upisala deveti poraz u sezoni.

Trener Igokee poslije utakmice je izjavila je da je njegova ekipa pokazala najgore lice i to zbog ponašanja, ali je mnogo toga već rekao tokom jednog tajm-auta.

Nikolić, kao ni mnogo puta do sada, nije štedio svoje igrače. Pogledajte!