Preokret Partizana! Dva talenta namučila crno-bele, Asano i Marković režirali pobedu!

Posle samo dva minuta igre videli smo gol Mačve, ali su Asano i Lazar Marković uspeli da donesu pobedu timu Aleksanda Stanojevića.

mačva - partizan 1:2 Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana savladali su Mačvu u prvom meču 32. kola Superlige!

Na samom startu meča Mačva je šokirala crno-bele i postigla gol, ali mladi tim Šapčana nije izdržao i na kraju je Partizan stigao do pobede.

MAČVA – PARTIZAN 1:2 (1:1)

/Knežević 2; Asano 43, Marković 56/

Tek što je utakmica počela sa desne strane je usledio centaršut, a najtalentovaniji fudbaler Mačve Branislav Knežević je pokazao zašto ga traže mnogi evropski klubovi.

On je fenomenalno primio loptu u kaznenom prostoru protivnika, smirio loptu i poslao je iza leđa Vladimira Stojkovića. Mladi Knežević je i u nastavku mučio odbranu crno-belih, ali problem su izabranici Aleksandra Stanojevića imali sa Milošem Gordićem.

Mladi golman Mačve je samo u prvom poluvremenu imao devet odbrana, pogotovo je bio raspoložen kada su u pitanju šutevi Nikole Štulića, pošto je u prvih 45 minuta odbranio nekoliko njegovih udaraca.

Ipak nije uspeo da dođe do dvocifrenog broja odbrana Gordić do kraja prvog dela meča pa je tako samo dva minuta pre odlaska na odmor Takuma Asano uspeo da izjednači.

Na startu drugog poluvremena nastavio je Partizan sa napadima, ali je sjajni čuvar mreže nastavio da briljira. Na kraju je uspeo da dođe do ukupno 13 odbrana, ali je Bibras Natho uspeo da režira preokret.

On je u 56. minutu sjajnim pasom izbacio Lazara Markovića u šansu, a krilni napadač Partizana je pogodio za 2:1. Posle tog gola tempo meča je splasnuo, crno-beli jesu imali nekoliko šansi, ali su Holender i Suma bili neprecizni.

Ipak - crno-beli su posle šoka na startu meča upisali tri boda!