Novi "šamar" Ančelotija Luki Joviću: Benzemu čuva za finale Lige šampiona, ali na Srbina ne računa!

Luka Jović ponovo neće dobiti šansu, javlja "Mundo deportivo".

Luka Jović ponovo ne igra za Real Madrid Izvor: Profimedia

Real Madrid igra svoje mečeve Primere samo zato što mora. Tim Karla Anlelotija je odavno osvojio ligu, a sada čekaju meč sa Liverpulom u finalu Lige šampiona i nadaju se najvećem trofeju.

Zbog toga italijanski stručnjak mnogo rotira u mečevima domaćeg prvenstva, pa je tako i Luka Jović dobio šansu u nekim prethodnim mečevima. Protiv Atletika je počeo meč i ostao na terenu 61 minut, a u velikoj pobjedi nad Levanteom od 6:0 ušao je sa klupe u 75. minutu i do kraja meča asistirao.

Ipak to mu nije bilo dovoljno da ubijedi Ančelotija da mu pruži šasu da zaigra od prvog minuta i protiv Kadiza. U pretposljednjem kolu španskog prvenstva napadač Reala biće Marijano Dijaz.

Tako javlja "Mundo deportivo" koji je najavio Jovića i Benzemu na klupi. S obzirom da vjerovatno neće željeti da mu se Benzema potpuno "ohladi" i da će ga ubaciti u igru u nekom trenutku meča, teško da će Karlo Ančeloti na ovoj utakmici dati priliku Joviću.

Očigledno mu ne vjeruje dovoljno, a ovo je još jedan dokaz toga. Poslije tri sezone u Madridu sve je jasnije da je vrijeme za promjenu sredine.