Nokautirao saigrača i izbio mu zub nasred utakmice! Kakva scena u Seriji A - Lazanja krvario, reagovali ljekari!

Autor Haris Krhalić

Neprijatna situacija na meču 1. kola Serije A između Verone i Napolija.

Anri izbio zub saigraču prilikom slavlja Izvor: Twitter/@F1avs/Printscreen

Fudbaleri Verone nisu uspjeli da dobro startuju u novoj sezoni Serije A, pošto su na domaćem terenu imali težak zadatak protiv Napolija. Gosti su slavili 5:2, a meč je obilježio i jedan zanimljiv detalj.

Toma Anri je u 48. minutu meča izjednačio pogotkom na svom debiju, a onda je nokautirao svog saigrača i izbio mu zub!

Verona je povela 1:0 golom Kevina Lazanje u 29. minutu, Hviča Kvarachelija je izjednačio, da bi Viktor Osimen donio preokret Napoliju u finišu prvog poluvremena.

A onda je Toma Anri riješio da jednim pogotkom i obraduje svoje saigrače, ali i jednog povrijedi. Anri je izjednačio na 2:2, a prilikom proslave pogotka je skočio i jako mahao rukama, ne znajući da mu se baš Lazanja prikrada.

Lazanja je dobio lakat u lice i završio je na travi, a potom se moglo vidjeti i da mu je iz usta potekla krv. Mediji u Italiji su prenijeli da mu je tom prilikom izbio zub, pa da je zato morala da reaguje i ljekarska služba. Evo kako je to izgledalo:

Ipak, nakon ovog nokauta, usljedio je i nokaut za Veronu, pošto su golovi Zjelinskog, Lobotke i Politana doneli Napoliju pobjedu 5:2.