Autor Haris Krhalić

Crvena zvezda rutinski pobijedila Spartak u Subotici.

ZVEZDINA DOMINACIJA, GAZI KA TITULI! Evrogolovi Kataija i Kangve - bombu Afrikanca sa 30 metara morate da vidite Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda pobijedila je Spartak 4:1 u Subotici i nastavila da rutinski korača ka odbrani titule Superlige.

Trijumfovala je golovima Osmana Bukarija u 7. minutu poslije greške odbrane, Aleksandra Kataija iz penala u 23. i iz "slobodnjaka" u 82, kao i bombom Kingsa Kangve sa skoro 30 metara u 55. minutu.

Kangva pogodak protiv Spartaka
Izvor: YouTube/Arena sport TV

Taj pogodak je upotpunio odličan nastup lidera tabele koji je odigrao jednu od najboljih utakmica pod vođstvom Miloša Milojevića, po svemu sudeći odlazećeg trenera.

Bez prvog centarfora Aleksandra Pešića, koji nije bio u timu, kao i Mirka Ivanića, koji je ušao sredinom nastavka kao rezerva, Zvezda je produžila lošu seriju domaćina, koji nije pobedio u poslednjih sedam utakmica (tri remija i četiri poraza).

Milojevićev tim odmakao je drugoplasiranom TSC-u 21 bod, uz odigranu utakmicu više, koju će ekipa iz Bačke Topole odigrati u petak, protiv Vojvodine.