PRVA LIGA RS: Radnik ubjedljivo slavio protiv Omarske, pobjede Famosa i Ljubića

Autor Haris Krhalić

U tri utakmice vidjeli smo čak deset golova.

radnik bijeljina Izvor: Promo/FK Radnik Bijeljina

Danas su odigrane tri utakmice 29. kola Prve lige RS.

U prvom duelu, fudbaleri Famosasu na domaćem terenu savladali ekipu Kozare sa 3:1. Domaći tim je sve pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu.

Famos je vođstvo stigao u 10. minutu golom Mladena Perovića. Adnan Vranešić je uduplao prednost da bi minut prije kraja prvog dijela Daniel Blažić pogodio za 3:0.

Utješni pogodak za Kozaru postigao je Alen Čamdžić u 89. minutu.

U terminu od 16.30 časova je odigrana još jedna utakmica, a u Prnjavoru je Ljubićupisao minimalnu pobjedu nad ekipom Modriče. Pobjedonosni pogodak postigao je Miloš Mišić u 67. minutu susreta.

U utakmici igranoj u kasnijem terminu Radnik je u Bijeljini savladao Omarsku rezultatom 5:0. Fenomenalnu utakmicu odigrao je Dragan Došlo koji je postigao tri gola.

Izabranike Velibora Đurića u vođstvo je doveo urapvo Došlo već u u devetom minutu da bi, jedanaest minuta kasnije, na 2:0 povisio Marko Perišić.

Mreže su mirovale sve do 80. minuta kada je za 3:0 pogodio Vido Marković. Osam minuta kasnije vidjeli smo novi pogodak, a strijelac je bio Došlo. Isti igrač je u drugom minutu sudijske nadoknade postavio konačnih 5:0.