Navijači BiH proslavili gol Kristijana Ronalda: Siuuuu u Zenici - pogledajte reakciju Portugalca! (VIDEO)

Kristijano Ronaldo nije navikao da njegove golove slave i navijači protivničkih timova.

Navijači Bih slave gol Kristijana Ronalda Izvor: Profimedia

Portugal je u ponedjeljak uveče ponizio Bosnu i Hercegovinu u Zenici (5:0), a svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu. Jasno je da su Portugalci "prikočili" u nastavku svjesni da pobjeda ne dolazi u pitanje jer je nadmoć bila vidljiva još od prve minute, tako da su navijači "zmajeva" u jednom trenutku čak i okrenuli protiv svoje reprezentacije.

Kada je Ronaldo "sa kreča" doveo svoju reprezentaciju u vođstvo u 5. minutu, a potom proslavio u svom karakterističnom stilu - uz skok i odručene ruke - najveći dio stadiona je sa njim uzviknuo čuveno "Siuuuu". Čak je i Portugalca iznenadilo što ga je na taj način publika podržala, pošto se obično na gostovanjima - naročito u dresu Portugala - sreće sa zvižducima i psovkama koje stižu sa tribina.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Nedugo potom Ronaldo je postigao još jedan gol u 20. minutu, a potom su se redom na semafor upisivali Fernandeš, Kanselo i Feliks. U nastavku je Ronaldo imao i neprijatnu situaciju kada je jedan navijač u dresu njegovog aktuelnog kluba Al Nasra utrčao na teren i tom prilikom ga čak i povredio.