On se ne mijenja: Ušao s klupe, igrao sedam minuta, pa dobio crveni karton

Mario Baloteli ponovo u centru pažnje: "Možete da mi sudite koliko hoćete!"

Mario Baloteli dobio crveni karton nakon samo sedam minuta na terenu Izvor: Guliver/Getty Images/Emilio Andreoli

Mario Baloteli isključen je danas u duelu Breše i Kaljarija (2:2), nakon što je na terenu proveo samo sedam minuta.

Trener domaćih Euđenio Korini pružio je šansu "nestašnom momku italijanskog fudbala" u 74. minutu, a već u 81. morao je "pod tuš".

Baloteli je zaradio javnu opomenu zbog prekršaja, a onda uputio brojne uvrede na račun glavnog sudija Antonija Đua, koji nije želio da trpi takvo ponašanje, pa je odlučio da ga pošalje u svlačionicu.

Ovakav ishod nije mogao proći bez njegovog komentara.

"Nevjerovatno je kako jedna epizoda može drastično da promijeni nečije pozitivno ili negativno mišljenje. I ovaj put nastaviću svoj posao. Tu nema problema. A vi možete i dalje da mi sudite koliko hoćete", poručio je kontroverzni napadač Breše.

Povratak Balotelija kući za mnoge je bio nada da nešto može da se promijeni u njegovom ponašanju, ali se to očigledno nije desilo. Iako je u solidnoj golgeterskoj formi, sa pet golova na 15 mečeva, temperament je i dalje njegov veliki problem.

Breša je u seriji od pet mečeva bez poraza, te je i dalje u opasnoj zoni.