Željko u jednoj rečenici objasnio sve: "Zbog toga smo izgubili meč!"

Željko Obradović objasnio je razloge poraza u Vitoriji.

baskonija partizan izjava željka obradovića  Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

Partizan je ponovo izgubio u Vitoriji poslije triler završnice. Baskonija je ponovo odnijela pobjedu na svom terenu, nešto slično kao prošle sezone (84:83). Imao je srpski tim šanse da slavi, vodio je na 13 sekundi prije kraja (83:82), pa je poslije poena Monekea sa penala imao i napad za pobjedu, nije ga iskoristio.

Po završetku utakmice Željko Obradović dao je kratku izjavu na terenu. Voditelj je konstatovao da je na poluvremenu trofejni stručnjak spominjao odbranu. "Da, igrali smo bolje u drugom poluvremenu u defanzivi, ali smo izgubili meč zbog naših loših odluka", kratko i jasno rekao je Obradović.

Poslije ovog Poraza Partizan je na skoru 2-4, a isti skor ima i Baskonija. Crno-bijele sada čeka gostovanje u ABA ligi protiv Splita (nedjelja 17 časova), a sljedeći rival u Evroligi je Fenerbahče sljedećeg četvrtka (20.30) u Areni.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!