Lester ispao sa igračem više, Siti mora ponovo...

Posle niželigaša Linkolna, u četvrtfinale FA kupa su se plasirali Milvol i Midlsbro.

Prvak Engleske, Lester, eliminisan je u petom kolu FA kupa od drugoligaša Milvola, koji je pred svojim navijačima trijumfovao golom Kamingsa u 90. minutu - 1:0!

Menadžer Lestera Klaudio Ranijeri je više razmišljao o sredi i gostovanju Sevilji, u okviru osmine finala Lige šampiona, pa je poslao na teren kombinovani sastav. Ipak, nema opravdanja za to što "lisice" sa igračem više od 52. minuta nisu uspele da postignu pogodak.

Milvol

Milvolu se u četvrtfinalu FA kupa pridružio Midlsbro, koji je na jedvite jade srušio trećeligašku ekipu Oksforda - 3:2.

Oksford je posle 2:0 na poluvremenu izjednačio na 2:2, ali je radost navijačima na Riversajdu doneo Urugvajac Kristijan Stuani u 86. minutu.

Midlzbro

Mančester siti u utorak u elitnom kontinentalnom takmičenju dočekuje Monako, a pre toga je gostovao drugoligašu Hadersfildu i u bezidejnoj partiji ostao praznih šaka - 0:0.

"Građani" će zato morati da igraju ponovljeni meč, na njihovom stadionu, što im u jeku borbe za Top 4 plasman u Premijer ligi i uz pomenute obaveze u Ligi šampiona, svakako nije bilo potrebno.

Od 18.30 časova igraju Vulverhempton i Čelsi, u nedelju će se sastati Fulam (trener Slaviša Jokanović) - Totenhem i Blekburn - Mančester junajted, dok niželigaš Saton u ponedeljak dočekuje Arsenal i pokušaće da napravi podvig po ugledu na Linkoln, koji je u subotu u gostima savladao Barnli - 0:1.