Široki Brijeg od 0:2 u 12. do 3:2 u 93. minutu!

Veliki preokret na "Pecari".

Fudbaleri Mladosti imali su 2:0 na "Pecari" protiv Širokog Brijega već u 12. minutu, ali su domaći ipak stigli do velikog preokreta i pobjede, golom u nadoknadi vremena.

Gosti iz Doboj-Kaknja šokirali su domaće igrače i navijače, jer su preko Matijasa Fanima u 5. i Mustafe Mušije u 12. minutu poveli sa 2:0, nakon čega je uslijedila potpuna ofanziva domaćih.

Tim Tonija Karačića uspio je da prepolovi zaostatak u 27. minutu, kada je Ante Hrkać pogodio za 1:2 i sa ovim rezultatom otišlo se na odmor.

U nastavku - "viktorija".

Širokobriježani su konstantno bili pred golom rivala, izveli više od 20 kornera, a onda do izjednačenja stigli u 84. minuta preko Marina Bagarića.

Ni tu nije bio kraj, a veliko slavlje domaćim u 93. minutu osigurao je "rezervista" Petar Franjić.

Široki Brijeg ovim trijumfom, inače prvim od povratka Karačića na klupu, krenuo je ka sredini tabele, dok Mladost i dalje ostaje u zoni ispadanja, sa svega dva trijumfa na 10 utakmica.