Repertoar banjalučkog Cineplexxa Palas

Autor:

Trg Krajine, 78000 Banja Luka, www.cineplexxpalas.ba, Telefon: 051/217-409

0
A- A A+
Cineplexx Palas Foto: MONDO/Vedran Ševčuk

Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 1.2.2018.

Oblik vode – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Guillermo del Toro
Glumci: Sally Hawkins, Octavia Spencer, Michael Shannon
Žanr: avantura, drama, fantazija
Trajanje: 124 min.
Termini: 19:45, 22:15

Skrivena ljubav – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Luca Guadagnino
Glumci: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar
Žanr: drama, romansa
Trajanje: 131 min.
Termini: 21:30

Putnik – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Jaume Collet-Serra
Glumci: Liam Neeson, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Sam Neill
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 105 min.
Termini: 20:30, 22:30

Mali veseljak: Brod spasilac 2D sinhronizovano – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Simen Alsvik, Karsten Fullu
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 73 min.
Termini: 16:00 + sub/ned 13:00, 14:30

Lavirint: Lijek smrti 3D
Režiser: Wes Ball
Glumci: Dylan O’Brien, Walton Goggins, Kaya Scodelario
Žanr: akcija, SF, triler
Trajanje: 140 min.
Termini: 16:40, 19:30, 22:20 + sub/ned 14:00

Patuljci sa naslovnih strana
Režiser: Milorad Milinković
Glumci: Gordan Kičić, Boris Milivojević, Aleksandar Radojičić, Milena Radulović
Žanr: komedija
Trajanje: 91 min.
Termini: 18:00, 20:00, 22:00

Igra vješala
Režiser: Johny Martin
Glumci: Brittany Snow, Al Pacino, Karl Urban
Žanr: triler
Trajanje: 98 min.
Termini: 17:30, 19:30

Patuljci uzvraćaju udarac 3D sinh
Režiser: Peter Lepeniotis, Shelly Shenoy
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: subota i nedjelja 12:00, 13:45

Bratstvo lopova
Režiser: Christian Gudegast
Glumci: Gerard Butler, Pablo Schreiber, O’Shea Jackson Jr., Curtis 50 Cent Jackson
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 140 min.
Termini: 19:15

Mon Cheri, ja sam ti
Režiser: Bruno Chiche
Glumci: Stephane De Groodt, Louise Bourgoin
Žanr: komedija
Trajanje: 86 min.
Termini: 17:30

Legenda o Kolovratu
Režiser: Dzhanik Fayziev, Ivan Shurkhovetskiy
Glumci: Ilya Malakov, Aleksey Serebryakov, Aleksandr Ilin
Žanr: akcija, istorijski
Trajanje: 117 min.
Termini: 18:15

Velika igra
Režiser: Aaron Sorkin
Glumci: Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner
Žanr: drama, biografski
Trajanje: 140 min.
Termini: 22:00

Vampirko 3D sinh
Režiser: Richard Claus, Karsten Kiilerich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animacija, avantura
Trajanje: 82 min.
Termini: subota i nedjelja 12:15

Džumandži – Dobrodošli u džunglu 3D
Režiser: Jake Kasdan
Glumci: Dwayne The Rock Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan
Žanr: akcija, avantura, komedija
Trajanje: 119 min.
Termini: 17:15 + sub/ned 12:30

Ferdinand 3D sinh
Režiser: Carlos Saldanha
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 108 min.
Termini: 16:00 + sub/ned 12:00, 14:15

Coco i velika tajna 3D sinh
Režiser: Adrian Molina, Lee Unkrich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 127 min.
Termini: subota i nedjelja 14:45

Ostale vijesti