Pripremne utakmice Borca na Areni sport

Autor:

TV Arena sport će svoje gledaoce izvještavati o pripremama banjalučkog Borca, Crvene zvezde, Partizana, ali i još nekoliko klubova iz bivše Jugoslavije. Pogledajte raspored čak 26 prenosa kontrolnih utakmica!

Pripremne utakmice Borca na Areni sport Foto: MONDO/Bojan Jakovljević

Većina klubova iz bivših jugoslovenskih liga "bježi" u toplije krajeve kako bi obavila pripreme za proljećni deo sezone.

I bh. klubovi će potražiti "sunce tuđeg neba", među njima, su i banjalučki Borac i Sarajevo.

Prijateljske utakmice srpskih, hrvatskih, slovenačkih, makedonskih i klubova iz Bosne i Hercegovine moći ćete da pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na programu Arene sport.

Obezbijeđeno je čak 26 direktnih prenosa utakmica Borca, Sarajeva, Crvene zvezde, Partizana, Vojvodine, Hajduka, Olimpije, Rabotničkog, Celja, Širokog, Maribora, Rada, Mure...

Svi oni odmjeriće snage sa atraktivnim rivalima, među kojima su Šahtjor iz Donjecka, Ujpešt, Austrija, Krakovija, Trencin, Ludogorec, Spartak Moskva, Šerif, Astana... 

RASPORED PRENOSA UTAKMICA NA TV ARENA SPORT:

22.jan 15:30 17:30 Hajduk - Šahtjor Donjeck
24.jan 14:00 16:00 Hajduk - Ujpešt
25.jan 15:00 17:00 Hajduk - Šahtjor Soligorsk
27.jan 13:00 15:00 Vojvodina - Zorja Lugansk
28.jan 13:00 15:00 Široki - Randers
28.jan 17:00 19:00 C.zvezda - Vacker
30.jan 15:00 17:00 C.zvezda - Austrija Beč
31.jan 15:00 17:00 Partizan - Krakovija
31.jan 11:00 13:00 Široki - Trencin
01.feb 09:00 11:00 Borac Banjaluka - Terek
02.feb 15:00 17:00 C.zvezda - Ludogorec
02.feb 11:00 13:00 Sarajevo - Škupi
03.feb 15:00 17:00 Partizan - Šahtjor Donjeck
04.feb 17:00 19:00 Željezničar - Škendija
04.feb 13:00 15:00 Voždovac - Šonan
05.feb 15:00 17:00 C.zvezda - Rabotnički
05.feb 19:00 21:00 Maribor - Spartak Moskva
06.feb 15:00 17:00 Partizan - Krila Sovjetov
06.feb 10:00 12:00 Rad - Celje
07.feb 15:00 17:00 Partizan - Mladost Doboj
07.feb 10:00 12:00 Olimpija - Sent Polten
08.feb 15:00 17:00 C.zvezda - Maribor
09.feb 13:00 15:00 Celje - Pohang
10.feb 15:00 17:00 Olimpija - Olimpik Donjeck
11.feb 15:00 17:00 Mura - Šerif
11.feb 18:30 20:30 Sarajevo - Astana

Ostale vijesti