Početkom oktobra u beogradskoj Areni biće održan koncert sa najvećim stranim dens zvijezdama devedesetih godina.
"Jedan od najvećih muzičkih događaja ove godine, koji će nas vratiti u period kada je dens muzika bila globalni hit, muzika na kojoj su generacije odrasle slušajući izvođače koji su imali svjetsku popularnost, dešava se 11. oktobra u Beogradu", saopštili su organizatori.
Nastupaju Snap, Technotronic, 2Unlimited, C+C Music Factory, Ace of Base, Snow, La Bouche i Culture Beat.
Pjesme "Rhythm Is a Dancer", "Pump Up The Jam", "No Limit", "Everybody Dance Now", ''All That She Wants'', "Informer", ''Be My Lover'',''Mr Vain'', nezaboravni su hitovi čuvenog perioda devedesetih godina, koje ćemo prvi i posljednji put imati prilike da čujemo uživo na jednom mjestu u Beogradu.
Promotivni kontigent karata po super povlašćenoj cijeni od 15 evra u prodaji je već od ponedeljka, 12. maja i trajaće samo do petka 16. maja.
(MONDO, Foto: Promo)