Filip Panajotović za novu gazdaricu Farme postavio svoju djevojku.
Prvi put u 77 dana trajanja Farme, Stanija Dobrojević postavljena je za gazdaricu imanja.
Farma 4 do sada se i "vrtila" oko nje i njenog izabranika Filipa Panajotovića, ali je on izbačen iz igre u nedjelju uveče, nakon što je izgubio u duelu znanja od Filipa Mitrovića. Dakle, Stanija će morati dalje sama, a Filip joj je donekle olakšao prvu nedjelju jer ju je postavio za gazdaricu.
"Stanke, ostani jaka, kakva jesi, ne daj da te isprovocira svaka glupost. Kad izađeš, čekaću te, a znaš i šta je na prvom mjestu", napisao je Filip.
On je istakao da je njihova veza "prava i iskrena" i da su mnogi na Farmi pokušavali da je "ospore i razbiju".
"Neke stvari sam svjesno radio protiv sebe, samo da bih održao našu vezu", naglasio je maneken.
Filip je napisao i da prave i iskrene prijatelje ima samo van ovog rijalitija, ali je, ipak, izdvojio Danijela Alibabića.
"Srećan sam što sam za prijatelja stekao čovjeka kao što je Danijel. Tvoji prijatelji mogu da budu ponosni na tebe. Takav prijatelj se rijetko stiče, a Jovana te potpuno zaslužuje. U julu smo Stanija i ja kod tebe na moru", napisao je Filip, koji je prije Farme bio u kratkoj romansi sa Jovanom.
(MONDO - foto: TV Pink)