• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Slavicu Ćukteraš ostavio dečko?

Folk pjevačicu je navodno ostavio golman Kaljarija Vlada Avramov nakon devet mjeseci duge veze.

Domaći tabloidi su izveli zaključak da Slavica i Vlada nisu više zajedno, na osnovu statusa koje postavljaju na društvene mreže proteklih dana.

Do raskida je navodno došlo, jer Slavica više nije mogla da podnese tempo putovanja Italija-Srbija, a nije mogla ni da kaže da je gotovo sa njenom karijerom i preseli se u Kaljari.

Avramovu je to zasmetalo, pa je riješio da on presudi. Prije neki dan, skinuo je sve pjevačicine fotografije sa svog profila i napisao:

"Nije baš pametno uvijek biti dobar, ali jbg, tako su me moji vaspitavali".

Nekako u istom trenutku, Slavica je na svom Twitteru napisala kako "sve vodolije pate za svojim partnerima" i sklonila neke Vladine fotografije.

Izvor "Kurira" tvrdi da su se pjevačica i golman u posljednje vrijeme često svađali, tako da umjesto svadbe koju su najavili za jun mjesec se desio raskid.

Niko se od njih još nije oglasio povodom ovih navoda.

(MONDO, Foto: Twitter.com/CukterasSlavica)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA