Neviđena bruka šampiona: Vodili sa 3:1 u 92. minutu i onda doživjeli potpuni šok u Španiji!

Nevjerovatna utakmica, teško je objasniti šta je Atletiko propustio.

Atletiko-Madrid-imao-dva-gola-prednosti-i-osvojio-bod-protiv-Valensije Izvor: Profimedia

Spektakularna utakmica viđena je u Španiji. Jedan tim će dešavanja sa meča prepričavati sa osmijehom, drugi će tugovati.

Aktuelni šampion madridski Atletiko je u Valensiji osvojio samo bod, odnosno poklonili su poen protivniku - 3:3 (0:1).

Teško je objasniti šta su "jorgandžije" propustile. U 92. minutu su imali dva gola prednosti (1:3). Luis Suarez je pogodio u 35. minutu, Stefan Savić je u 50. dao autogol, da bi u 58. Antoan Grizman dao evrogol, a Šime Vrsaljko četiri minuta kasnije donosi dva gola prednosti.

Izgledalo je da će osvojiti tri boda, igrao se drugi minut nadoknade, a onda je na scenu stupio Ugo Duro koji je u igru ušao u 85. minutu umjesto Eldera Koste. Prvo je u 92. minutu smanjio zaostatak, da bi u 96. donio bod "slijepim miševima".

Partija koju će mladi napadač, koji 10. novembra slavi 22. rođendan, zauvijek pamtiti.