Nestvarni Mitar razbija Engleze: Het-trik za 25 minuta - pet golova u pet dana!

Nestvarna serija srpske gol-mašine!

aleksandar mitrović het trik za 25 minuta Izvor: Profimedia

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović igra u nevjerovatnoj formi! U subotu po podne dao jer tri gola protiv Bristola - i to za poluvrijeme!

Čudesni "Mitrogol" dao pogađao je mrežu gostiju u 21, 41. i 46. minutu, i to u nedjelji u kojoj je dao dva gola i u spektakularnoj pobjedi protiv ekipe Veljka Paunovića (7:0).

Ovo je era Aleksandra Mitrovića i samo je pitanje nedjelje kada će postati novi rekorder Čempionšipa u broju golova u jednoj sezoni. Za to mu je potrebno da prestigne učinak Ajvana Tonija iz Brentdorda od prošle sezone, u kojoj je dao 31 gol. A Srbin je u ovoj takmičarskoj godini već postigao čak 27!

Između utakmica i treninga, Mitrović prati šta se dešava sa Novakom Đokovićem  Australiji i redovno mu pruža podršku na društvenim mrežama.