Kako ovo nije gol? Igrač Atletika se izblamirao (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Na sreću Janika Karaska, Atletiko Madrid je i poslije nevjerovatne šanse koju nije iskoristio uspio da savlada Betis.

Fudbaleri Atletika promašili nevjerovatnu priliku Izvor: Twitter/@reziser87/Printscreen

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Betis u 27. kolu španske Primere, upisavši trijumf 3:1 na gostovanju u Sevilji.

Ipak, trijumf Madriđana ostao je u sijenci nevjerovatne neiskorišćene prilike u prvom poluvremenu, koja je mogla skupo da ih košta!

Atletiko Madrid je slavio golovima Žoaa Feliksa (dva) i Tome Lemara, ali pri rezultatu 1:0 mogli su da mnogo ranije riješe meč u svoju korist.

Sve se odigralo u 35. minutu, kada su čak trojica igrača izbila sama pred golmana Klaudija Brava. I ni to im nije bilo dovoljno da postignu pogodak.

Janik Karasko je vodio napad, a Renan Lodi i Žoao Feliks su sa njim išli ka golu Betisa. Djelovalo je da će to biti lak posao za Madriđane, međutim Belgijanac je loše dodao loptu.

Zbog toga je defanzivac Betisa uspio da bude junak u situaciji i izbije loptu u aut. Atletiko je kasnije u 50. minutu prvog poluvremena primio gol za 1:1, ali se ispostavilo da ih ova greška nije skupo koštala.