Nepozvan gost prekinuo meč - znate li koja je ovo životinja? Šou na utakmici - sudija, daj mu žuti karton (VIDEO)

I to se dogodilo na fudbalskoj utakmici...

oposum prekinuo utakmicu u brazilu Izvor: Twitter/Screenshot/VarskySport

Dešava se i to. Poslije jedne fudbalske utakmice malo ko priča o potezima, golu, odbranama ili stvarima koje su direktno u vezi sa samom utakmicom i taktikom trenera. Umjesto toga svi pričaju o jednom nepozvanom gostu koji je na kratko prekinuo meč.

Na utakmici druge brazilske lige je oposum prekinuo duel između Krikume i Londrine (1:0). Dogodilo se to u završnici duela. U 73. minutu je ušetao na teren i krenuo da se šeta, a akteri duela nisu znali kako da ga se riješe, morao je da reaguje golman.

Prvo je sudija Andrade probao da mu pomogne da sam napusti teren, ali u tome nije uspio. Tada je golman gostujućeg tima Viktor Souza preuzeo stvari u svoje ruke i uspio da pomogne oposumu da napusti granice igrališta. Sve to je publika pratila ovacijama i aplauzima, očigledno oduševljena potezom ove životinje.

Snimak te situacije je brzo postao hit na društvenim mrežama, pa su mnogi počeli da se šale na taj račun.

"Dajte mu žuti karton, odugovlači sa izlaskom van terena", napisao je jedan navijač i nasmijao mnoge.

Arbitar Andrade je ipak zadržao kartone u džepu, a utakmica je dospjela u žižu javnosti zbog oposuma. Na kraju je Krikuma slavila golom Gabrijela Markinjoša iz 16. minuta.