Majstorija Zvezdinog igrača u Superligi! Prešao dvojicu i raspalip, saigrači ga pustili da sve sam završi!

Autor Haris Krhalić

Vladimir Lučić je prije manje od mjesec dana stigao na pozajmicu u Čukarički, a već privlači pažnju svojim partijama.

Vladimir Lučić pogodak protiv Radničkog Izvor: TV Arenasport screenshot

Šesto kolo Superlige Srbije donijelo je nekoliko uzbuđenja, ali i lijepih golova. Jedan takav viđen je u ponedjeljak u susretu Radničkog 1923 i Čukaričkog, koji je završen rezultatom 1:1.

A da "Brđani" ne izgube u Kragujevcu pobrinuo se Vladimir Lučić, fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u Čukaričkom, koji je majstorskim pogotkom ponovo skrenuo pažnju na sebe!

Lučić, koji je ljetos odradio pripreme sa Zvezdom i u par navrata dobio pohvale trenera Dejana Stankovića, ipak nije mogao da se izbori za minutažu među crveno-bijelima. Otišao je na pozajmicu u Čukarički, a tamo je već počeo da se dokazuje na superligaškom nivou.

Poslije dobre partije tokom čitavog meča, Lučić je svoju raspoloženost krunisao u 76. minutu utakmice u Kragujevcu. Primio je loptu na lijevom boku od Docića, a onda riješio da potpuno sam završi akciju.

Prvo je prošao između dvojice igrača Radničkog kao od šale, namjestio se za udarac i sjajno pogodio u bliži gornji ugao. Pogledajte kako je Lučić postigao prvi gol za Čukarički od dolaska na pozajmicu iz Zvezde:

Pogledajte

00:44
Vladimir Lučić gol za Čukarički
Izvor: ArenaSport

Meč je završen 1:1, pa je Čukarički sa šest utakmica ostao na drugom mjestu Superlige, sa dva boda manje i utakmicom više u odnosu na Zvezdu. Radnički 1923. je 10. sa šest bodova.