Specija će dugo pamtiti Sergeja! Srbin postigao dva gola na "Olimpiku" i proslavio jubilej

Nova sjajna partija reprezentativca Srbije!

sergej milinković savić postigao dva gola protiv specije  Izvor: Profimedia

Lacio je rutinski odradio posao na "Olimpiku" protiv Specije, koja će dugo pamtiti Sergeja Milinkovića-Savića!

Srpski reprezentativac je u trijumfu nad današnjim rivalom učestvovao uz dva pogotka, a samim tim imao razloga i za duplo slavlje:

LACIO – SPECIJA 4:0 (2:0)
/Zakanji 12, Romanjoli 24, Milinković-Savić 62, 90+1/

Nemoćni gost praktično je poklekao već poslije prvih 25 minuta igre, odnosno nakon golova Matije Zakanjija i Alesija Romanjolija, a vođstvo bi bilo i ubjedljivije, da je u trećem minutu Ćiro Imobile iskoristio jedanaesterac.

A onda je drugo poluvrijeme proteklo u znaku Sergeja Milinkovića-Savića!

Srbin je prvo u 62. minutu krunisao lijepu akciju svog tima i neometan pogodio iz idealne pozicije u šesnaestercu, postigavši svoj 50. gol u Seriji A, dok je smiraj utakmice stigao i 51, nakon što je izbjegao ofsajd poziciju na desnoj strani i rutinski pogodio.

Pogledajte 50. gol SMS-a u italijanskoj eliti:

Bila je ovo treća vezana pobjeda nebeskoplavih u Seriji A, uz impozantnu gol-razliku – 10:0!

Standings provided by SofaScore

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!