Genk za 20 minuta srušio Čukarički!

Čukarički nije bio ni blizu bodova u meču sa Genkom u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

genk pobijedio čukarički  Izvor: MN PRESS

TSC je napravio čudo, Čukarički nije! Dočekali su "Brđani" Genk u Loznici u drugom kolu Lige konferencija i poraženi su na "domaćem" terenu 2:0. Odmah na startu su pala oba gola i Čukarički nije imao snage da se vrati u meč.

Prvo je poslije deset minuta Hejnen pogodio za 1:0, a onda je nakon gledanja VAR-a sudija dosudio kazneni udarac za goste koji je Pejntsil pretvorio u gol za 2:0 u 21. minutu meča. Imao je svoje šanse srpski tim pa je tako u 25. minutu Stanković promašio priliku, a pola sata kasnije gol iz obećavajuće šanse nije postigao Luka Adžić.

U drugom meču ove grupe Fenercvaroš je sa Dejanom Stankovićem na čelu remizirao sa Fiorentinom 2:2 i tako sada poslije dva kola Mađari imaju četiri boda, Genk ima isto toliko, dva boda ima tim Fiorentina, a Čukarički je i dalje bez bodova.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!