Roj Hodžson se smijao Pepu Gvardioli! Oteo mu pobjedu, Španac pobjesnio (VIDEO)

Hit-reakcija iskusnog trenera nakon što je njegov tim osvojio veliki bod na terenu šampiona.

Roj Hodzson se smijao Pepu Gvardioli Izvor: Twitter/MenInBlazers

Mančester siti šokantno je odigrao neriješeno protiv Kristal Palasa 2:2, iako je vodio 2:0 i iako je u prvih 45 minuta svih 10 igrača "građana" u polju imalo bar po jednu šansu za gol. Na kraju meča, kad je Francuz Majkl Olise postigao gol iz penala za konačnih 2:2, kamere su "uhvatile" pogled Roja Hodžsona ka Gvardioli i osmijeh.

Stari znalac od 76 godina ponovo je pokazao koliko zna i da je u stanju da iznenadi i najvećeg trenera današnjice. Mančester siti vodio je 2:0 golovima Džeka Griliša u 24. minutu na asistenciju Fila Fodena i golom Rika Luisa u 54, ali je Palas uspio da osvoji vredni bod, golovima Žan-Filipa Matete u 76. minutu i Olisea u nadoknadi.

Mančester siti je ovim kiksom na svom terenu dao šansu Liverpulu da mu pobjedom protiv Junajteda u nedjeljnom derbiju "pobjegne" na šest bodova prednosti. "Građani" su u ovom trenutku četvrtoplasirani, sa odigranom utakmicom više i od Liverpula i od Arsenala (36 bodova) i Aston Vile (35 bodova).

Bio je ovo posljednji meč Sitija uoči odlaska na Svjetsko prvenstvo za klubove, na kojem će u utorak od 19 časova igrati u Džedi protiv japanskog kluba Urava Reds.