Rodić nema dilemu: Udario me je nogom u koleno, PENAL JE BIO! (ANKETA)

Levi bek Crvene zvezde objasnio šta se dogodilo u 38. minutu duela sa Radom.

Milan ROdić o penalu na Zvezda - Rad Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je bez većih poteškoća savladala Rad 3:1 u 12. kolu Superlige Srbije i dodatno uvećala razliku na trenutno najbliže pratioce, Vojvodinu i Čukarički koji su igrali bez golova.

Hrabro je igrao Rad na "Marakani", uprkos ranom vođstvu Zvezde pogotkom Pavkova u 6. minutu, a nije ih slomio ni gol Marina iz penala u 39. Uspeli su da po povratku sa odmora smanje zaostatak, takođe udarcem sa bele tačke, međutim, dilemu oko pobednika otklonio je Gobeljić u 76. minutu.

Bez obzira na rutinsku pobedu crveno-belih, analiziraće se situacija kada je Milan Rodić pao u kaznenom prostoru "građevinara", pošto se pred njega bacio golman Dušan Marković.

Levi bek crveno-belih nema dilemu da li je bio faul.

"Kod pomenute situacije sam išao sa jasnom namerom da preskočim golmana. Međutim, prilikom skoka me je nogom udario u koleno i pao sam. Penal je bio", siguran je Rodić.

Pogledajte taj detalj, pa nam u anketi recite vaše mišljenje...