Fudbaleri Milana postrojeni pred navijačima! Zviždali im i dobacivali: Pokažite mu*a

Neprijatnost za fudbalere Milana poslije još jednog poraza i eliminacije iz Lige Evrope.

Navijači Milana postrojili fudbalere Izvor: RAI 1/Screenshot/AC Milan

Fudbaleri Milana postrojeni su pred navijačima svog kluba na stadionu Olimpiko, nakon poraza od Rome i eliminacije iz četvrtfinala Lige Evrope. S obzirom na to da su "rosoneri" u oba meča doživjeli poraze od tima Danijelea De Rosija (0:1 u Milanu i 1:2 u Rimu u četvrtak), navijačka grupa zadržala je igrače na atletskoj stazi i očitala im bukvicu. Nije im pomoglo ni to što su čak od 31. minuta imali igrača više, nakon što je isljučen Zeki Čelik.

Luka Jović igrao je na Olimpiku od 40. minuta, ali ni on, ni bilo ko u timu trenera Stefana Piolija nije mogao da ugrozi pobjedu razigranog domaćina, koji je golovima Đanluke Manćinija i Paula Dibale ušao u polufinale protiv nepobjedivog Bajer Leverkuzena. Sa druge strane, za Milan je jedini gol u dvomeču postigao defanzivac Mateo Gabija, u 85. minutu utakmice, kada je sve bilo gotovo na kultnom stadionu. Kada je meč bio gotov, igrači su otišli pred navijače i tamo su se zadržali dok su im sa tribine poručivali: "Pokažite mu*a"

Izvor: Rai1hd/Screenshot

Milan se nalazi u komplikovanom trenutku, jer nije pobedio ni u prošlom kolu Serije A protiv Sasuola (3:3), kada je Luka Jović golom vraćao ekipu u život, a raspored ne ide na ruku "rosonerima". U ponedjeljak od 20.45, oni će igrati gradski derbi protiv budućeg šampiona Intera, koji je prvi sa 14 bodova više od drugoplasiranog Milana. Poslije toga, Jović, Žiru, Pulišić i saigrači gostovaće Juventusu, u nedjelju 28. aprila.

Navijači su jasno stavili do znanja igračima da traže pobjede u tim utakmicama.