Košarkaš Partizana prokomentarisao suspenziju Željka Obradovića: Cirkus!

Danilo Anđušić je bio vrlo kratak.

danilo andjusic o suspenziji za zeljka obradovica Izvor: MN Press/MONDO/Uroš Arsić

Košarkaška liga Srbije suspendovala je Željka Obradovića na četiri utakice zato što je povukao ekipu sa druge utakmice finala Superlige sa Crvenom zvezdom, a sada su došle prve reakcije na tu odluku. Bez riječi je reagovao jedan od najiskusnijih igrača Partizana Danilo Anđušić!

Iskusni šuter je postavio samo emotikon na kome se vidi cirkuska šatra, a očigledno da je time htio da poruči da mu je smiješno što je trener Partizana suspendovan i kažnjen. Nakon pobjede Crvene zvezde 89:88 u prvom meču finala Superlige druga utakmica je prekinuta u 23. minutu. Početkom drugog poluvremena sudije su riješile da stopiraju utakmicu kada su na teren uletjeli predmeti i kada se čulo vrijeđanje sa tribina.

Košarkaši Crvene zvezde su se odmah povukli sa parketa, a nakon što su arbitrri tražili da se isprazne tribine "Arene" sa terena su otišli i košarkaši Partizana. Zatim su se igrači Zvezde vratili, a kako crno-bijeli nisu ponovo izašli na teren meč je okončan i kasnije registrovan sa 20:0 za tim Janisa Sferopulosa. Tako je Crvena zvezda došla do treće titule ove sezone, a pehar je dodijeljen dan kasnije u "Pioniru". Pogledajte reakciju Danila Anđušića: