Vojvodić sa tribina gledao poraz Borca

Autori mondo.ba Autori Zoran Pajčin

Ljubljanska Olimpija je i u drugom meču bila bolja od Banjalučana koji su nakon uvodnih 15 minuta igre ostali bez svog trenera.

Olimpija - Borac 3:2, pripreme Izvor: MONDO/Zoran Pajčin

Razlika u klasi između Borca i Olimpije bila evidentna i danas.

Ekipa Roberta Pevnika je bila dosta bolja u polju i terensku nadmoć realizovala već nakon osam minuta igre, a do kraja prvog dijela imala i vođstvo od tri gola razlike.

U drugom dijelu dosta izmjena u sastavu na obje strane, ali i dva pogotka crveno-plavih.

Na stadionu "ŽAK" u Ljubljani:

OLIMPIJA - BORAC 3:2 (3:0)
/Lupeta 8, Savić 18, Putinčanin 28 - Bajić 81, Popović 88/

Izuzetno snažni ali i agilni Lupeta je u 8. minutu iskoristio neodlučnost u Borčevoj odbrani, došao do lopte i rutinski poslao loptu iza leđa Marka Savatovića.

Borac je nakon pogotka Olimpije uspio da izađe iz "krila" sopstvenog golmana i poveže nekoliko akcija na polovini domaćina.

Darko Vojvodić se u tim trenucima nekoliko puta prigovorio pomoćnom sudiji, koji se glavnom arbitru Asmiru Sagrkoviču žalio na ponašanje trenera crveno-plavih.

Vojvodić je ušao u raspravu i sa glavnim sudijom koji je, iako se radi o prijateljskom susretu, tražio da Vojvodić napusti teren ili se meč neće nastaviti. Trener Borca se uz prigovor ipak preselio na tribine pa je meč nastavljen.