Borac – Novi Pazar prekinuto zbog tuče!

Autori mondo.ba Autori Goran Arbutina

Fudbaleri banjalučkog Borca i Novog Pazara danas su igrali prijateljski meč na turniru u Novigradu, u Hrvatskoj, a utakmica je prekinuta u drugom poluvremenu poslije opšte tuče na terenu.

Borac – Novi Pazar prekinuto zbog tuče! Izvor: MONDO

Izvor: MONDO

Prvo poluvrijeme ovog uslovno rečeno prijateljskog meča završeno je rezultatom 0:0, a prekid se desio u 58. minutu.

Fudbaler Novog Pazara Miloš Tintor udario je napadača Borca Jocu Stokića i oborio ga na zemlju poslije čega je došlo do opšte tuče među igračima, saznaje MONDO.

"Joco se nešto pokoškao sa igračima Pazara, a onda je Tintor pritrčao, praktično s leđa i udario šakom Stokića u bradu. Uslijedio je opšti haos na terenu, igrači su se tukli, ali srećom nije bilo još nekih posljedica", ispričao je za MONDO jedan od očevidaca.

Stokić je poslije incidenta odvezen u obližnju bolnicu na pregled kako bi se utvrdilo da li je od udarca zadobio potres mozga ili eventualno neki lom.

Nakon što su se strasti smirile, fudbaleri Novog Pazara nisu htjeli da se meč nastavi i napustili su teren.

U odigranih gotovo sat vremena Borac je imao inicijativu i nekoliko odličnih šansi ali nije uspio da postigne pogodak.

BORAC: Avdukić, Bečelić, Subić, Jevtić, Kostić, Žeravica, Radinović, Ilić, Predragović, Stokić, Jović.

NOVI PAZAR: Zečević, Đorđević, Tintor, Vuković, Udovičić, Jevtović, Rusmir, Arsenijević, Mijić, Oliveira, Kecap.

Fudbaleri Borca u četvrtak će odigrati odigrati posljednji meč u svojoj grupi na turniru u Novigradu, a protivnik će im biti slovenačka Ilirija.