Repertoar banjalučkog Cineplexxa Palas

Autor:

Trg Krajine, 78000 Banja Luka, www.cineplexxpalas.ba, Telefon: 051/217-409

Repertoar banjalučkog Cineplexxa Palas Foto: Vedran ševčuk, mondo.ba

Repertoar od 30. novembra:

Tajna broja sedam – NOVO NA REPERTOARU

Režiser:Tommy Wirkola

Glumci: Noomi Rapace, Glenn Close, Willem Dafoe

Žanr: triler, SF
Trajanje: 123 min.

Termini: 16:15, 21:15

Agape – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Branko Schmidt

Glumci: Goran Bogdan, Daria Lorenci Flatz, Ivana Gulin, Nela Kocsis

Žanr: drama
Trajanje: 75 min.

Termini: 20:45, 22:30

Stig’o ćale!

Režiser: Sean Anders

Glumci: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Mel Gibson, John Lithgow

Žanr: komedija
Trajanje: 100 min.

Termini: 16:00, 20:15, 22:15 + sub/ned 14:15

Coco i velika tajna 3D sinh

Olafova zaleđena avantura – kratki animirani film koji će se prikazivati prije filma Coco

Režiser: Adrian Molina, Lee Unkrich

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 127 min.

Termini: 16:30,17:30 + sub/ned 12:30, 15:00

Čudo

Režiser: Stephen Chbosky

Glumci: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Žanr: drama
Trajanje: 113 min.

Termini: 18:00

Liga pravde

Režiser: Zack Snyder 

Glumci: Gal Gadot, Amy Adams, Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg

Žanr: SF
Trajanje: 120 min.

Termini: 3D u 16:20, 19:00 + sub/ned 14:00; 2D u 21:30

Predgrađe

Režiser: George Clooney 

Glumci: Matt Damon, Julianne Moore, Noah Jupe, Oscar Issac

Žanr: drama, misterija
Trajanje: 105 min.

Termini: 22:30

Bivši

Režiser: Maurice Barthélémy 

Glumci: Jean-Paul Rouve, Maurice Barthélémy, Claudia Tagbo

Žanr: komedija
Trajanje: 84 min.

Termini: 18:40

The Books of Knjige: Slučajevi pravde

Režiser: Zoran Marković

Glumci: Veselin Gajović, Goran Vujović, Aleksandar Radunović

Žanr: komedija
Trajanje: 90 min.

Termini: 20:30

Ubistvo u Orijent Ekspresu

Režiser: Kenneth Branagh

Glumci: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley

Žanr: misterija, triler
Trajanje: 114 min.

Termini: 17:45, 20:00, 22:15

Matilda

Režiser: Aleksey Uchitel

Glumci: Michalina Olszanska, Lars Eidinger, Luise Wolfram

Žanr: drama
Trajanje: 108 min.

Termini: 18:45

Ekipa iz džungle 3D sinh

Režiser: David Alaux

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 97 min.

Termini: subota i nedjelja 12:00, 14:00

Thor: Ragnarok 3D

Režiser: Taika Waititi

Glumci: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett

Žanr: SF, akcija
Trajanje: 130 min.

Termini: subota i nedjelja u 13:45

Čudovišta iz moje porodice 3D sinh

Režiser: Holger Tappe

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 96 min.

Termini: subota i nedjelja 12:30

Moj mali poni

Režiser: Jayson Thiessen

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani, porodični
Trajanje: 99 min.

Termini: subota i nedjelja 14:30

Mali Bigfoot 3D sinh

Režiser: Jeremy Degruson, Ben Stassen

Glumci: sinhronizovnao

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.

Termini: subota i nedjelja 11:45

Grozan ja 3 3D sinh

Režiser: Pierre Coffin & Kyle Balda

Glumci: Nebojša Dugalić, Mina Lazarević, Steve Carell, Kristen Wiig

Žanr: animirana komedija

Trajanje: 92 min.

Termini: subota i nedjelja 12:00

Ostale vijesti