• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Samsung proizvodi su najljepši

Kompanija je za dizajn svojih proizvoda pokupila najbitnija priznanja.

Južnokorejski elektronski gigant Samsung objavio je da je osvojio čak osam nagrada IDEA (International Design Excellence Awards) za 2009. godinu čime je potvrdio lidersku poziciju i u oblasti dizajna.

Samsung je dobio tri zlatna, dva srebrna i tri bronzana priznanja, navedeno je u saopštenju beogradskog predstavništva južnokorejske kompanije.

Južnokorejskom gigantu su zlatna priznanja dodijeljena za seriju televizora LED HDTV 7000, Blu-ray plejer BD-P4600 i rernu BTS1 sa višestrukom upotrebom.

Srebrna priznanja su dobijena za LCD monitor P2370 i pečatni štampač, dok su bronzana osvojena zahvaljujći MP3 plejeru YP-S2, netbook (ultraprenosivom) računaru Samsung Go(tm) N310 i telefonu za društvene kampanje.

Ovi proizvodi se mogu vidjeti u specijalnom izvještaju časopisa BusinessWeek koji je dostupan na Internetu ili na Samsungovom veb sajtu.

(Tanjug)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

RECENZIJE

TIPS & TRICKS