Radonjić dobio priliku i odmah briljirao: Jurić gledao majstoriju Srbina, pa izašao napolje!

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Majstorija Nemanje Radonjića na meču protiv Lećea.

Asistencija Nemanje Radonjića na meču Leće - Torino Izvor: Profimedia

Nemanja Radonjić i dalje je važan dio ekipe Torina!

Srpski reprezentativac to je dokazao navijačima, ali prije svega i treneru Ivanu Juriću na nedjeljnoj utakmici protiv Lećea.

Krilni fudbaler i trener Torina zakopali su ratne sjekire nakon svađe na meču protiv Juventusa kada je Radonjić zamijenjen samo 15 minuta nakon što je ušao u igru. Hrvatski stručnjak pružio mu je priliku na gostovanju u Lećeu, a Srbin mu je dokazao da i dalje itekako vrijedi.

Poveo je Torino preko Singa u 20. minutu, a tri minute kasnije Radonjić je izveo majstoriju nakon čega je njegova ekipa stigla do drugog pogotka - 2:0!

Srpski reprezentativac kao munja je prošao po lijevom boku, a zatim ušao u šesnaesterac i kao na tacni poslužio Sanabriju.

Vidjećemo šta će sada reći Jurić, koji je primoran da većinu utakmice protiv Lećea gleda sa tribina. Naime, hrvatski stručnjak iskljućen je nakon pola sata igre zbog prigovora pa neće moći voditi ekipu naredne nedjelje protiv lidera na tabeli, Napolija.