Kup RS polufinale Ljubic Krupa Jedinstvo Radnik

  • Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

KUP RS: Ispit zrelosti za drugoligaše (ANKETA)

Autor mondo.ba
Autor mondo.ba

Danas su na programu prvi dueli polufinala Kupa Republike Srpske, u kojima će drugoligaši Srpske protiv premijerligaša BiH pokušati da naprave senzacije i približe se finalu.

Kup RS Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Prnjavorski Ljubić i Jedinstvo iz Žeravice izborili su plasman među četiri najbolje ekipe u Kupu Republike Srpske, a sada će protiv premijerligaša Krupe i Radnika u polufinalu pokušati pred svojim navijačima da dođu do pozitivnog rezultata, kako bi revanše u Krupi na Vrbasu i Bijeljini dočekali sa kakvim-takvim šansama da se nađu u finalu najstarijeg i najmasovnijeg takmičenja Republike Srpske.

Duel u Prnjavoru, u kojem će Ljubić ugostiti Krupu, počinje u 16 časova, dok će Jedinstvo i Radnik svoj susret početi 30 minuta kasnije.

Revanš dueli zakazani su za 15. maj.

Trofej brane fudbaleri Radnika, koji su u posljednje tri sezone bili najbolji, a ukupno sa šest pehara su najtrofejnija ekipa takmičenja.

POLUFINALE KUPA RS - PRVE UTAKMICE:

Ljubić - Krupa (16.00, sudi: Zoran Soknić, Istočno Sarajevo)

Jedinstvo - Radnik (16.30, sudi: Siniša Lazić, Prijedor)

Anketa

Ko će se plasirati u finale Kupa RS?

  • FK Radnik (Bijeljina)

    27.89% (53)

  • FK Krupa (Krupa na Vrbasu)

    36.32% (69)

  • FK Ljubić (Prnjavor)

    5.26% (10)

  • FK Jedinstvo (Žeravica)

    30.53% (58)

Ko će se plasirati u finale Kupa RS?

Rezultati

PUT DO POLUFINALA:

Ljubić:
Sloga (Srbac) 3:0
Sloga (Doboj) 2:1
Borac (Banjaluka) 2:1

Krupa:
Mladost (Donja Slatina) 1:0
Rudar Prijedor 4:0
Leotar (Trebinje) 2:1

Jedinstvo:
Tekstilac (Derventa) 3:1
Sloboda (Mrkonjić Grad) 2:0
Skugrić 1964 (Mišići) 4:0

Radnik:
Sutjeska (Foča) 3:0
Sloga (Gornje Crnjelovo) 2:2, pen 4:3
Glasinac 2011 (Sokolac) 1:0

OSVAJAČI KUPA RS:

1993/94. Kozara (Gradiška)
1994/95. Borac (Banjaluka)
1995/96. Borac (Banjaluka)
1996/97. Sloga (Trn)
1997/98. Rudar (Ugljevik)
1998/99. Rudar (Ugljevik)
1999/00. Kozara (Gradiška)
2000/01. Kozara (Gradiška)
2001/02. Leotar (Trebinje)
2002/03. Jedinstvo (Brčko)
2003/04. Leotar (Trebinje)
2004/05. Jedinstvo (Brčko)
2005/06. Slavija (Istočno Sarajevo)
2006/07. Modriča Maksima (Modriča)
2007/08. Slavija (Istočno Sarajevo)
2008/09. Borac (Banjaluka)
2009/10. Radnik (Bijeljina)
2010/11. Borac (Banjaluka)
2011/12. Borac (Banjaluka)
2012/13. Radnik (Bijeljina)
2013/14. Radnik (Bijeljina)
2014/15. Rudar Prijedor
2015/16. Radnik (Bijeljina)
2016/17. Radnik (Bijeljina)
2017/18. Radnik (Bijeljina)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC

loader