Plaćaju ga 125 miliona dolara, a on ne zna pravila košarke (VIDEO)

Izgleda da će zažaliti Vašington Vizardsi što su doveli Džordana Pula...

Džordan Paul ne zna pravila u NBA Izvor: @ImABallJunkie/twitter

Džordan Pul će u narednih nekoliko NBA sezona od Vašingtona dobiti 125.000.000 dolara, a da ne zna pravila košarke. To je pokazao na meču sa Milvokijem kada je mislio da će da uštedi vrijeme ako ne bude odmah uzeo loptu u ruke. Ostalo je preko 4 minuta na semaforu u četvrtoj četvrtini, gubio je Vašington deset poena razlike, a probao je Pul da "ukrade" vrijeme.

Ipak, u NBA ovo može da se radi, ali tek u posljednja dva minuta utakmice. Ovako nije teklo vrijeme za napad, ali to nije mnogo pomoglo Vašingtonu jer je vrijeme za utakmicu nastavilo da teče.

Na kraju je poražen Vašington 142:129 i ovo je Vašingtonu bio peti poraz zaredom. Ne funkcioniše tim iz prestonice i duo Kajl Kuzma - Džordan Pul ih očigledno neće daleko dovesti. Pogledajte šta je bek Vizardsa probao da uradi:

Ove sezone uz dosta loše procente šuta i mnogo loših odluka Džordan Pul ima 16,6 poena po meču uz 3,5 asistencija i 2,4 skoka. Pula je u ligu uvela ekipa Golden Stejta sa kojom je bio šampion 2022. godine. Postao je starter i jako bitan dio ekipe u sezonama 2021/22 i 2022/23 i djelovalo je da će biti prva opcija u timu, ali je draftovan za veterana Krisa Pola u julu ove godine.