"Tanker" je sludge/stoner metal bend iz Banjaluke koji postoji od 2008. godine. Bend je svojevremeno nastupio i na čuvenom festivalu Wacken, a na Demofestu su 2009. godine podijelili treće mjesto sa grupom ZAA.
Izvor
mondo.ba
0
Komentari
0
Komentar je uspješno poslat.
Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.
Slanje komentara nije uspjelo.
Nevalidna CAPTCHA
Čitaoci reporteri
Dojavite nam vijest
Poruka uspješno poslata
Hvala što ste poslali vijest.
NAJNOVIJE
0
0
Automobili
| Pre 5 h
Kako brzo rashladiti auto tokom ljeta? Genijalan japanski trik od 60 sek...
0
0
Kućni ljubimci
| Pre 8 h
Šetnja je za njih mučenje: 10 rasa pasa koje ne podnose vrućinu
0
Zanimljivosti
| Pre 9 h
Jedna je od najbogatijih zemalja svijeta: Ispod glavnog grada se nalazi ...
0
Ishrana
| Pre 10 h