• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Branka Monteno za MONDO: Kemal je bolje, operacija u petak

Jedan od najpopularnijih kantautora u regionu Kemal Monteno osjeća se dobro pred operaciju ugradnje premosnice za srce, potvrdila je njegova supruga.

Branka Monteno potvrdila je za MONDO da će Kemal Monteno (63) biti operisan u petak na klinici u Zagrebu. Pjevač Kemal Monteno je dijabetičar  već 15 godina i povišeni šećer mu je uništio srčane krvne žile.

"Kemal se zaista dobro drži. Vjerujte da ima ogromnu podršku kako nas tako i svojih fanova, non stop zovu da pitaju kako je, i da nam daju podrške i snage. Šta da vam kažem, uvijek ima straha ali nadamo se najboljem i tako će i biti", rekla nam je Branka Monteno..

Na pitanje kako se ona kao supruga drži u ovim težim trenucima, ona je hrabro odgovorila da je sve u redu i da će sve izdržati zajedno sa njim.

Pjevač Kemal Monteno polovinom prošle sedmice je primljen na Odjeljenje intenzivne njege Kliničko-bolničkog centra "Rebro" u Zagrebu.

Muzičar  koji godinama živi na relaciji Sarajevo-Zagreb, trebalo je da nastupi 31. decembra u Dubrovniku, ali se tog jutra požalio na bolove u predjelu bubrega, poslije čega je hospitalizovan.

Slavnog pjevača  su posjetili hrvatski predsjednik Ivo Josipović i političar Željko Komšić, a u posjetu mu dolaze i brojni prijatelji iz svijeta muzike.

(Erna Saljević, MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA