Seksipilnu pjevačicu tužio je bivši menadžer/dečko Antonio de la Rua zbog duga od 100 miliona dolara!
Šakirin bivši momak, u tužbi podnijetoj Višem sudu na Menhetnu, tvrdi da je pjevačica nakon raskida prestala da mu uplaćuje dio prihoda na koji je imao pravo kao njen menadžer.
Antonio de la Rua i kolumbijska pop ljepotica rastali su se 2010. godine nakon veze koja je trajala čitavu deceniju. Uprkos emotivnom razlazu, odlučili su da ostanu u prijateljskom ali i poslovnom odnosu.
Međutim, odnos između Šakire i Antonia je ozbiljno narušen jer, kako tvrdi sin bivšeg predsjednika Argenitine, ljepojka odbija da mu plati ono što mu duguje.
Antonio je odlučio da pusti Sud da procijeni koliko mu "dođe" bivša šefica jer joj je za vrijeme saradnje pomogao da zaradi desetine miliona dolara tokom turneja i obezbijedio ugovor vrijedan 300 miliona.
On tvrdi da je bio zadužen za "Šakira" brend čitavih godinu dana nakon raskida veze i da Šakira ne namjerava da mu to isplati.
Pjevačica se još nije oglasila povodom tužbe.
(MONDO