"Brate, koji sam ja debil, je l' moguće": Kuzmanović nasmijao Srbiju, nije vidio preokret Reala zbog psa! (VIDEO)

Zdravko Kuzmanović nije vidio preokret Real Madrida protiv Mančester sitija iz vrlo simpatičnog razloga.

kuzmanović zbog psa nije vidio preokret reala  Izvor: YouTube/RealMadrid/Screenshot/Instagram/kuzmanovic22/Screenshot

Real Madrid je prethodne noći izveo novo čudo u Ligi šampiona pošto je prošao u finale nakon senzacionalnog preokreta protiv Mančester sitija, pa će se tako za "ušati" pehar boriti sa Liverpulom!

U to nije mogao da povjeruje Leo Mesi, kao ni brojni navijači Real Madrida koji su ranije napustili stadion, dok je možda još smješniju priču podijelio Zdravko Kuzmanović. Bivši reprezentativac Srbije i sadašnji sportski direktor Proletera prestao je da gleda utakmicu kada je postala najzanimljivija...

"Jao nerealno, gledam Real Madrid protiv Sitija, otišao kuče da prošetam u 90. minutu i šta vidim - 2:1", ispričao je Kuzmanović u "storiju" koji je podijelio na svom Instagramu.

"Koji sam ja debil, brate da l' je moguće".

"Vidjeli smo strašnu utakmicu, Real je pokazao sve što volimo u fudbalu, brza igra, vjerovali su do posljednjeg trenutka iako su gubili, ali utakmica nije gotova. Uživao sam u tome iako sam propustio posljednja dva minuta jer sam šetao psa, kad sam se vratio vidio sam penal i nadam se da će Real Madrid osvojiti".

Bivši fudbaler Intera, Bazela i Fiorentine tako je propustio dva gola Rodriga u 90. minutu, ali je vidio gol Karima Benzeme za 3:1 u petom minutu produžetka. Za to vrijeme prošetao je svog psa, a sigurno bi se i njegov ljubimac strpio da je Kuzmanović mislio da Real Madrid može da preokrene rezultat.

Pogledajte snimak!

Pogledajte

00:14
KUZMANOVIĆ ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE Brate, gledam Real i izađem da prošetam kuče u 90. minutu - DEBIL
Izvor: Instagram