Nova "nula" u Premijer ligi BiH

Tri posljednje utakmice 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine okončane su rezultatom 0:0. Olimpik i Mladost odigrali meč bez pogodaka.

Premijer liga BiH, deseto kolo, Olimpik - Mladost 0:0 Izvor: MONDO/Samir Cacan
Izvor: MONDO/Samir Cacan

U posljednjem meču 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Olimpik i Mladost podijelili su bodove odigravši meč bez pogodaka.

Tako si tri zadnja meča ovog kola završena najnepopularnijim rezultatom. Poslije duela Zrinjskog i Radnika, odnosno Širokog Brijega i Slobode, gledaoci ni na "Koševu" nisu vidjeli golove.

Domaći imali inicijativu u prvom poluvremenu, ali su gosti u nastavku propustili najbolju šansu, i to u 47. minutu, kada je Mirza Kovač uzdrmao stativu gola Dine Hamzića.

Olimpik je ovim bodom zadržao deveto mjesto, dok je Mladost tri pozicije niže. Debitantu iz Doboj-Kaknja današnji remi bio je već sedmi u deset kola.