• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

“Elijahova stolica” najbolja na Teatar festu

Predstava “Elijahova stolica” Јugoslovenskog dramskog pozorišta i MESS teatra iz Sarajeva, najbolja je predstava 16. Tetar festa "Petar Kočić".

Na večerašnjoj dodjeli nagrada u Narodnom pozorištu RS, u Banjaluci, nagradu za najbolju režiju dobio je Egon Savin za Sterijinu "Zlu ženu", pozorišta Toša Јovanović iz Zrenjanina. “Kočićevu knjigu” - nagradu za najbolju dramu dobila je Banjalučanka Tanja Šljivar za tekst "Grebanje ili kako se ubila moja baka".

Ivan Đurić za ulogu Donija u predstavi “Zdravo živote“, kao i Vlastimir Đuza Stojiljković za ulogu Јakoba Šnajdera u predstavi “Elijahova stolica“.

Specijalna nagrada otišla je Nikoli Zavišiću za režiju predstave “Sava Savanović - Vampirska simfonija”, pozorišta iz Kikinde.

Ova predstava dobila je priznanje "Korak u hrabrost", žirija Radio Televizije Republike Srpske. Nakon proglašenja pobjednika ovogodišnjeg Festivala odigrana je predstava Narodnog pozorišta RS "Kuhinja".

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA