• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Elen Stjuart 16. februara u Narodnom pozorištu

Američka avangradna umetnica Elen Stjuart, koja je osnovala čuvenu njujoršku pozorišnu trupu "La MaMa", biće gošća Narodnog pozorišta u Beogradu.

Američka avangradna umetnica Elen Stjuart, koja je osnovala čuvenu njujoršku pozorišnu trupu "La MaMa", 16. februara biće gošća Narodnog pozorišta u Beogradu, najavljeno je iz nacionalnog teatra.

Stjuartova će 16. februara u podne, u probnoj sali "V sprat" Narodnog pozorišta, razgovarati s novinarima i studentima umetničkih akademija, navodi se u saopštenju.

Učesnici skupa biće i direktor Drame Narodnog pozorišta Kokan Mladenović, glumci Dobrila Stojnić i Branko Milićević i rediteljka Slobodanka Caca Aleksić.

Pozorišna trupa "La MaMa", koju je Stjuartova osnovala šezdesetih godina prošlog veka, iznedrila je poznate svetske umetnike, među kojima su Al Paćino, Robert De Niro, Andrej Šerban, Rado i Ragni (autori "Kose") i mnogi drugi.

(Beta/www.mtsmondo.com)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA